DC Everest tus Sara Mlodik. (Cov ntaub ntawv yees duab)

Wausau Tsav & Tshawb Xyuas

STEVENS POINT - DC Everest tus Sara Mlodik yeej cov ntxhais sib tw hauv cov ntaub ntawv zam ntawm SPASH Panther Cross Country Invitational rau hnub Saturday ntawm Standing Rock Park.

Mlodik ua tiav hauv 18: 10.3, uas tau teeb tsa lub tsev kawm ntawv tshiab 5-kilometer cov ntaub ntawv rau Everest thiab yog cov ntxhais tshiab raws li cov ntaub ntawv.

Stevens Point yeej cov ntxhais lub npe nrog 95 ntsiab lus, tsib zoo dua Wisconsin Rapids Assumption. Wausau West yog thib rau (135), DC Everest tau thib cuaj (218) thiab Wausau East 10th (258).

Maria Selting tau thib plaub rau DC Everest, khiav hauv 20:16.1.

Elxa Marciniak coj cuaj hauv 20:42.5 thiab Celia Sinz yog 20th nyob rau hauv 21:28.7 coj cov ntxhais sab hnub poob.

Ashley Bass tiav 43rd (22:17.3) thiab Hailey Valiska yog 46th (22:33.4) Rau cov ntxhais sab hnub tuaj.

Zachariah Vance ntawm Oconomowoc yeej cov tub ntxhais sib tw hauv 15: 35.0, tab sis Stevens Point muaj plaub qhov ua tiav 10 ua tiav los ua pab pawg nrog 42 cov ntsiab lus, 10 pem hauv ntej ntawm Oconomowoc. Wausau East yog thib rau nrog 191, West cuaj nrog 234 thiab Everest 12th nrog 330.

Erek Ross coj Wausau East, noj 11th ua 17:03.5.

Josh Neilitz yog 29th(17:55.8) thiab Lucas Hager 38th (18:26.1) Rau cov tub sab hnub poob.

DC Everest cov tub ncaws pob saum toj kawg nkaus yog Noah Stachovak, uas coj 57th ua 19:17.6.

SPASH Panther Cross Country Invitational
Cuaj hlis 10, ntawm Standing Rock Park, Stevens Point
Tub
Pab pawg cov qhab nia:
1. Stevens Point 42; 2. Oconomowoc 52; 3. Appleton North 109; 4. Stevens Point Pacelli 117; 5. Sun Prairie West 141; 6. Wausau East 191; 7. Wisconsin Rapids 204; 8. Iola-Scandinavia 229; 9. Wausau West 234; 10. Auburndale 260; 11. Rosholt 278; 12. DC Everest 330; 13. Wisconsin Rapids Assumption 373; 14. Edgar 382; Marshfield thiab Merrill tsis tiav.
Sab saum toj 10, thiab Wausau East, Wausau West thiab DC Everest tiav: 1. Zachariah Vance (OC) 15:35.0; 2. Mateo Alvarado Venegas (SPW) 15:39.3; 3. Hayden Triebold (OC) 15:41.2; 4. Charlie Vater (IS) 15:52.0; 5. Aloysius Franzen (STP) 15:53.8; 6. Ethan Olds (STP) 16:22.8; 7. Adas Eiden (SPP) 16:23.2; 8. Cooper Erickson (STP) 16:24.5; 9. Graham Ballard (STP) 16:28.7; 10. Bryce Kev Ntseeg (OC) 16:44.6; 11. Erek Ross (WE) 17:03.5; 29. Josh Neilitz (WW) 17:55.8; 38. Lucas Hager (WW) 18:26.1; 42. Thaylen Taylor (WE) 18:38.6; 44. Darius Yanez (WE) 18:50.6; 50. Logan Fike (WE) 19:09.0; 51. Kolton Kershaw (WW) 19:11.3; 56. David Sklow (WE) 19:17.3; 57. Noah Stachovak (DC) 19:17.6; 59. Evan Fuchs (DC) 19:18.0; 63. Quinn Barber (WE) 19:30.7; 65. Will Butalla (WW) 19:35.7; 66. Nick Johnkoski (WE) 19:36.2; 69. Henry Fifli (WW) 19:48.6; 72. Elliot Barber (WE) 19:54.3; 73. Tate Minnihan (DC) 19:54.7; 79. Levi Mathias (WW) 20:20.9; 81. Sam Keffeier (WW) 20:24.8; 82. James Dadado (DC) 20:34.3; 84. Gavin Peterson (DC) 20:37.8; 89. Ty Stachovak (DC) 20:59.1; 91. Dakota Myers (WW) 21:03.8.
hluas nkauj
Pab pawg cov qhab nia:
1. Stevens Point 95; 2. Wisconsin Rapids Assumption 100; 3. Verona 102; 4. Appleton North 114; 5. Sun Prairie West 134; 6. Wausau West 135; 7. Wisconsin Rapids 153; 8. Marshfield 200; 9. DC Everest 218; 10. Wausau East 258; 11. Rosholt 274; 12. Edgar 343; 13. Merrill 387; 14. Iola-Scandinavia 423; Adams-Friendship thiab Aburndale tsis tiav.
Sab saum toj 10, thiab Wausau East, Wausau West thiab DC Everest tiav: 1. Sara Mlodik (DC) 18:10.3; 2. Lucy Dolan (WRA) 19:13.8; 3. Sophia Bablitch (ROS) 19:49.1; 4. Maria Selting (DC) 20:16.1; 5. Jordyn Jaglinski (WRA) 20:24.1; 6. Kate Schaeffer (WR) 20:26.9; 7. Sarah Hopp (STP) 20:27.6; 8. Lexi Remiker (VER) 20:32.7; 9. Elxa Marciniak (WW) 20:42.5; 10. Natalie Schrenbroch (MAR) 20:46.9; 20. Celia Sinz (WW) 21:28.7; 28. Leah Ottosen (WW) 21:36.3; 38. Ashley Danielson (WW) 22:04.1; 43. Ashley Bass (WE) 22:17.3; 45. Victoria Myers (WW) 22:26.9; 46. ​​Hailey Valiska (WE) 22:33.4; 47. Claire Chellevold (WW) 22:39.3; 49. Madilyn Phelps (WW) 22:55.9; 55. Zoe Swanson (WW) 23:20.5; 57. Maddie Murphy (WE) 23:38.9; 60. Margaret Bennett (WE) 23:48.1; 65. Audrie Schmitt (WE) 24:08.6; 66. Eilene Cover (WE) 24:20.0; 69. Lauren Bouffeur (DC) 24:33.0; 73. Haileyanna Schober (DC) 24:42.8; 74. Ella Kasper (WE) 24:44.8; 80. Krista Via (DC) 25:31.6; 93. Violet Abl (DC) 28:37.5; 98. Cecelia Hoffman (DC) 30:14.5.