Wausau Tsav & Tshawb Xyuas

WAUSAU - Wausau East High School tau ua tus tswv tsev rau ntau tshaj 50 pawg raws li kev caw txhua xyoo Smiley Cross Country Invitational tau muaj rau hnub Saturday.

Cov tub Stevens Point thiab cov ntxhais Waunakee yeej lub Division 1 pab pawg, nrog rau cov tub Shorewood thiab Kiel cov ntxhais ua thawj zaug hauv Division 2 & 3 ua ke pab pawg.

Cov tub Wausau East coj 14th qhov chaw thiab Wausau West yog 16th nyob rau hauv Division 1 sawv. Ntawm cov ntxhais, West yog 11th thiab East tiav 17th.

Aloysius Franzen ntawm Stevens Point yeej lub Division 1 cov tub sib tw hauv 15:57.5, 13 vib nas this nyob rau pem hauv ntej ntawm De Pere's Grady Lenn.

Erek Ross yog 14th (17:10.4) thiab Logan Fike yog 74th (19:20.9) Rau cov tub East. Josh Neilitz coj 42nd (18:25.8) thiab Lucas Hager yog 59th (19:01.7) Rau cov tub sab hnub poob.

Cia siab Dragseth ntawm De Pere yeej D-1 cov ntxhais sib tw hauv 19:06.4, outlasting Wauankee's Cianna Wipperfurth (19:39.4).

West tus neeg khiav dej num saum toj kawg nkaus yog Elxa Marciniak, uas coj 28th ua 21:06.8. Celia Sinz yog 45th nyob rau hauv 21:33.6 ib yam nkaus rau cov Warriors.

Hailey Valiska yog East tus khiav zoo tshaj plaws, noj 73rd ua 22:40.8.

Smiley Cross Country Invitational

Cuaj hlis 17, ntawm Wausau East High School

Tub

Kev Sib Tw 1

Pab pawg cov qhab nia: 1. Stevens Point 45; 2. Eau Claire Memorial 89; 3. De Pere 168; 4. DeForest 175; 5. Dej tsaws tsag 205; 6. Madison Memorial 217; 7. Kevcai 233; 8. Vaajntxwv 236; 9. Sun Prairie West 272; 10. Kaukauna 284; 11. Medford 309; 12. Wisconsin Rapids 323; 13. Eau Claire North 331; 14. Wausau East 341; 15. Lakeland 406; 16. Wausau West 416; 17. Appleton East 429; 18. Pulaski 433; 19. Oregon 440; 20. Rhinelander 451; 21. La Crosse Central 490.

Sab saum toj tsib, thiab Wausau East thiab Wausau West finishers: 1. Aloysius Franzen (STP) 15:57.5; 2. Grady Lenn (DP) 16:10.2; 3. Mateo Alvardo Ven (SPW) 16:12.2; 4. Aaron Schmike (KAU) 16:24.1; 5. Colin Hanson (ECM) 16:44.0; 14. Erek Ross (WE) 17:10.4; 42. Josh Neilitz (WW) 18:25.8; 59. Lucas Hager (WW) 19:01.7; 74. Logan Fike (WE) 19:20.9; 84. David Sklow (WE) 19:30.3; 85. Darius Yanez (WE) 19:32.6; 96. Quinn Barber (WE) 19:45.6; 104. Kolton Kershaw (WW) 19:57.7; 106. Sam Keffeler (WW) 20:00.4; 118. Will Butalla (WW) 20:22.7; 123. Henry Ruffi (WW) 20:44.6; 128. Levi Mathias (WW) 20:53.1; 130. Nick Johnkoski (WE) 20:57.4; 145. Graham Faulkner (WE) 22:26.3; 148. Breton Wayde (WW) 22:43.6.

Phab 2 & 3

Pab pawg cov qhab nia: 1. Ntug 71; 2. Sab Hnub Poob 83; 3. Stevens Point Pacelli 99; 4. Kiel 125; 5. Me ntsis Chute 185; 6. Albany 215; 7. Athens 222; 8. Amherst 231; 9. Iola-Scandinavia 245; 10. Gale-Ettrick-Trempealeau 274; 11. Tomahawk 285; 12. Auburndale 302; 13. Marathon 328; 14. Northland Pines 347; 15. Colby/Abbotsford 353; 16. Peshtigo 381; 17. Rib Lake/Prentice 401; 18. Wittenberg-Birnawmood 518; 19. Edgar 521; 20. Delavan-Darien 544; 21. Mauxiyas 571; 22. Nekoosa 651; 23. CWJ 684.

Top tsib finishers: 1. Charlie Vater (IS) 16:33.6; 2. Connor Sheahan (ATH) 16:45.5; 3. Adas Eiden (SPP) 16:49.3; 4. Riley Huss (LC) 16:53.8; 5. William Frohling (SHOR) 16:54.3.

hluas nkauj

Kev Sib Tw 1

Pab pawg cov qhab nia: 1. Vaajntxwv 61; 2. Kaukauna 70; 3. Madison West 132; 4. Eau Claire Memorial 170; 5. De Pere 186; 6. Medford 188; 7. DeForest 216; 8. Stevens Point 221; 9. Kevcai 226; 10. Sun Prairie West 268; 11. Wausau West 272; 12. Pulaski 275; 13. Wisconsin Rapids 277; 14. Dej tsaws tsag 343; 15. Lakeland 413; 16. Eau Claire North 444; 17. Wausau East 466; 18. Rhinelander 486; 19. La Crosse Central 525.

Sab saum toj tsib, thiab Wausau East thiab Wausau West finishers: 1. Cia siab Dragseth (DP) 19:06.4; 2. Cianna Wipperfurth (WAUN) 19:39.4; 3. Meredith Richter (MED) 19:40.4; 4. Emily Berger (WAUN) 19:44.2; 5. Sydney Fauske (KAU) 19:45.5; 28. Elxa Marciniak (WW) 21:06.8; 45. Celia Sinz (WW) 21:33.6; 53. Leah Ottosen (WW) 21:52.4; 73. Hailey Valiska (WE) 22:40.8; 74. Victoria Myers (WW) 22:44.8; 79. Ashley Danielson (WW) 22:52.3; 91. Claire Chellevold (WW) 23:13.2; 93. Ashley Bass (WE) 23:18.1; 95. Madylin Pelps (WW) 23:27.0; 102. Maddie Murphy (WE) 23:58.0; 109. Margaret Bennett (WE) 24:15.7; 114. Audrie Schmitt (WE) 24:46.2; 115. Zoe Swanson (WW) 24:53.0; 120. Hailey Bass (WE) 25:25.5; 131. Ella Kasper (WE) 26:14.8.

Phab 2 & 3

Pab pawg cov qhab nia: 1. Kiel 76; 2. West Salem 100; 3. Me Ntsis 149; 4. Tomahawk 175; 5. Amherst 183; 6. Albany 199; 7. Peshtigo 209; 8. Gale-Ettrick-Trempealeau 212; 9. Colby 214; 10. Rosholt 235; 11. Mauxe 260; 12. Marathon 288; 13. Edgar 299; 14. Northland Pines 339; 15. Antigo 348; 16. Wittenberg-Birnamwood 375; 17. Abbotsford 432; 18. Iola-Scandinavia 454; Delavan-Darien, Spencer, Peb Pas Dej, Rib Lake Prentice, Laona/Wabeno, Butternut tsis tiav.

Top tsib finishers: 1. Nora Gremban (NP) 18:46.5; 2. Sophia Bablitch (ROS) 20:13.7; 3. Rory Salveson (WB) 20:21.8; 4. Britt Fitzgerald (MOS) 20:22.5; 5. Sami Miller (LC) 20:23.0.

Nyem qhov no kom tiav cov txiaj ntsig, kev saib xyuas ntawm pttiming.com.