Wausau Tsav & Tshawb Xyuas

WISCONSIN RAPIDS - Pab neeg ua luam dej hauv Wausau West tau tuaj tos nws thawj Wisconsin Valley Conference yeej ntawm lub caij nrog 102-68 yeej Wisconsin Rapids rau hnub Thursday ntawm Lincoln High School.

West yeej 10 ntawm 11 kev sib tw, ob qho los ntawm Eva Jaroski, uas yog thawj zaug hauv 50-yard freestyle (26.97 vib nas this) thiab 100 npauj npaim (1:11.04).

Lwm tus neeg yeej rau sab hnub poob yog Natalie Moran hauv 200 freestyle (2:17.01), Emma Steinbach hauv 100 freestyle (59.88), Emma Huggenvik hauv 500 freestyle (6:07.00), Lillie Sunby hauv 100 backstroke (1:09.09). ) thiab Emily Heilmann nyob rau hauv 100 lub misstroke (1:18.07).

Wausau West kuj swept peb relays raws li pab neeg ntawm Sunby, Heilmann, Jaroski thiab Steinbach yeej 200 medley relay nyob rau hauv 2:06.99; Jaroski, Heilmann, Morgan thiab Steinbach yog thawj zaug hauv 200 freestyle relay hauv 1:49.82; thiab Moran, Huggenvik, Sunby thiab Steinbach yeej 400 freestyle relay hauv 4:15.47.

Cov Warriors tam sim no 1-2 hauv WVC dual lub caij no. West yuav sib tw ntawm Eau Claire North Invitational rau hnub Saturday.

Wausau West 102, Wisconsin Sai Sai 68

Winners thiab Wausau West finishers

200 medley relay: 1. Wausau West (Lillie Sunby, Emily Heilmann, Eva Jaroski, Emma Steinbach) 2:06.99; 3. Wausau West (Cassidy Christensen, Gracin Dittmar, Cassie Monday, Emma Huggenvik) 2:23.35; 4. Wausau West (Emily Houle, Ella Radtke, Leila Heuser, Taylor Deffner) 2:29.14.

200 freestyle: 1. Natalie Moran (WW) 2:17.01; 4. Maggie Hintz (WW) 2:29.40; 5. Nora Kelle (WW) 2:37.24.

200 tus neeg medley: 1. Marci Feidt (WR) 2:47.65; 2. Heuser (WW) 2:56.58; 5. Radtke (WW) 3:13.28.

50 freestyle: 1. Jaroski (WW) 26.97; 3. Heilmann (WW) 28.39; 5. Bridgette Baumgardt (WW) 31.00 Nws.

100 Npauj Npaim: 1. Jaroski (WW) 1:11.04; 3. Hnub Monday (WW) 1:21.31; 5. Rainey Kissinger (WW) 1:30.27.

100 freestyle: 1. Steinbach (WW) 59.88; 3. Huggenvik (WW) 1:04.23; 5. Hintz (WW) 1:09.45.

500 freestyle: 1. Huggenvik (WW) 6:07.00; 2. Maulaunais (WW) 6:07.18; 4. Baumgardt (WW) 6:53.87.

200 freestyle relay: 1. Wausau West (Jaroski, Heilmann, Moran, Steinbach) 1:49.82; 3. Wausau West (Christensen, Dittmar, Hintz, Baumgardt) 2:04.72; 6. Wausau West (Deffner, Heuser, Monday, Keele) 2:10.89.

100 backstroke: 1. Sunby (WW) 1:09.09; 3. Christensen (WW) 1:17.87; 6. Chiv Keeb 1:22.34.

100 lub mis: 1. Heilmann (WW) 1:18.07; 4. Dittmar (WW) 1:31.12; 6. Radke (WW) 1:34.09.

400 freestyle relay: 1. Wausau West (Moran, Huggenvik, Sunby, Steinbach) 4:15.47; 3. Wausau West (Hintz, Keele, Radke, Baumgardt) 4:49.71; 5. Wausau West (Aidyn Dorzok, Peighton Frederick, Kennedy Scribner, Houle) 5:19.10.